Mezun Durumda Olan Öğrencilerin Dikkatine

Küçült Yazı Tipi Büyüt

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı yaz okulu sonunda mezun durumda olan öğrenciler;

Mezuniyet İşlemleri için Teslim Edilmesi Gereken Aşağıdaki Belgeleri;

1-Öğrenci Kimliği (Kimliğini Kaybeden Öğrenciler için "Kimlik Kayıp Dilekçesinde"  bulunan İBAN Numarasına 15 TL Ücreti Yatırarark "Dekont ile Birlikte Dilekçeyi" göndereceklerdir. Kimliğini kaybeden Öğrenci Dilekçesi için Tıklayınız)
2-"Mezun Öğrenci Dilekçesi" için Tıklayınız.
3-"Yemin Metni"için Tıklayınız.
4-"Diploma Talep Formu" Tıklayınız.
5- Üniversite İsim Değişikliği Formu için Tıklayınız.
6-Kütüphane Borcu Olanların Dikkatine "Kütüphaneden Üzerinde borç olan ve kitap alıp iade etmeyen öğrencilerin muzuniyet işlemleri yapılamayacaktır"
(Üniversitemiz Kütüphanesi İle İletişime geçiniz ,borç var ise iade ediniz, borcunuzun olmadığı ile ilgili bilgi aldıktan sonra, küçük bir kağıt üzerine not düşünüz "Kütüphaneden üzerimde borç bulunmamaktadır")

https://webkutuphane.beun.edu.tr/duyurular/bmezun-durumundaki-ogrencilerin-dikkatine-b.html


 Hazırlayarak "Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci İşleri" adresine kargo veya elden teslim edeceklerdir.NOT: 

Fakültemiz, Mezunlarla İletişim Komisyonu tarafından, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) eğitim programlarının izlenmesi ve güncellenmesi sürecinde paydaş olarak mezun katılımının sağlanması ve mezunlarla iletişim yollarının geliştirilmesi amacıyla hazırlanan Mezun Anketine tüm İİBF mezunlarımızın katılımını rica ederiz. Ankete aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Çalışmaya katkınız için teşekkür ederiz.

Ankete Erişim: http://anket.beun.edu.tr/limesurvey/index.php/658473?lang=tr

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin